اصلاح خط لبخند چگونه انجام می شود؟

اصلاح خط لبخند

اصلاح خط لبخند یکی از محبوب ترین خدمات دندانپزشکی زیبایی به شمار می رود، از این رو میخواهیم در این بخش توضیحاتی در مورد چگونگی انجام آن به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید

زیبایی در عصر جدید مورد اهمیت بسیاری قرار گرفته است ، و یکی از ملاک های زیبایی در افراد ، زیبایی خط لبخند و دندان هایی مرتب می باشد همانطور که میدانید ، داشتن لبخندی زیبا در زیبایی ظاهری و جذابیت افراد نقش بسزایی دارد بنابراین سفیدی دندان ها ردیف بودن دندان ها مرتب بودن دندان ها و … همگی در خط لبخند موثر می باشند .

اصلاح خط لبخند

اما هستند افراد زیادی که ، خط لبخند زیبایی ندارند و در نتیجه ظاهری جذاب و بی نقص نخواهند داشت بنابراین باید نزد دندانپزشک بروند زیرا  وظیفه آنالیز خط لبخند را بر عهده خود دارند و بهترین روش و راهکار را در جهت اصلاح خط لبخند پیشنهاد می دهند و وظیفه اصلاح خط لبخند را بر عهده خود می گیرند .

 

اصلاح خط لبخند

 

اصلاح خط لبخند چگونه انجام میگیرد ؟

در ابتدا متخصص با توجه به شرایط مراجع از قبیل نوع صورت ، رنگ پوست فرد  شرایط فک و دندان های فرد از قبیل نمای ظاهری دندان ، پهنا و طول دندان ، چگونگی لثه ، ساختار لثه و شرایط لثه در هنگام لبخند مورد برسی قرار می دهد و اصلاح خط لبخند را با توجه به شرایط مراجع  از طریق روش های لمینت دندان ، کامپوزیت ، بلیچینگ ، روکش های مختلف از جمله سرامیک انجام می دهد و با اجرای این موارد  و تغییر در رنگ شکل و موقعیت دندان ها سبب زیبا شدن خط لبخند افراد می گردد باید توجه داشت که ضمن موارد گفته شده برای اجرای اصلاح خط لبخند شکل و ظاهر صورت فرد ، زاویه دهان و چهره فرد ، سن و جنسین فرد و همچنین سلیقه فرد نیز مورد برسی و نیاز می باشد و طبق این شرایط روش مناسب انتخاب و اجرا خواهد شد .

قبل از اجرای روش های مورد نیاز فرد ، باید توجه صورت گیرد که دندان ها یا لثه افراد دچار آسیب و  مشکل نباشند  و کاملا سالم باشند و هیچگونه پوسیدگی یا عفونت در دندان ها و لثه وجود نداشته باشد در صورت وجود این مشکلات دندان ها ابتدا باید کاملا درمان شوند و سپس روش ها ی اصلاح خط لبخند برای افراد اجرا گردد.

 

اصلاح خط لبخند به چه منظور انجام میگیرد ؟

اصلاح خط لبخند ، طول دندان ها را استاندارد می کند به این منظور که در صورت کوتاه بودن دندان ها آن ها را بلند تر نشان می دهد و صورت بلند بودن آن ها آن ها را کوتاه تر نشان می دهد  تا با توجه به چهره فرد  زیبایی متناسب با صورت  وی شکل گیرد .

مورد بعدی خط لبخند می باشد که باید با توجه به دندان و چهره فرد طراحی و اصلاح گردد ، مورد بعدی تناسب و تغیر شکل دندان ها می باشد که با توجه به  چهره و سلیقه فرد طراحی و اجرا می گردد .

و اما مهم ترین چیز  طبیعی نشان دادن زیبایی دندان ها می باشد و  متخصص ماهر باید  اصلاح طرح لبخند را گونه ایی اجرا کند ، که ظاهر فرد به صورت طبیعی زیبا جلوه کنند برای مثال از سفید کردن غیر عادی دندان ها از طریق روش های مختلف بپرهیزند .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصلاح خط لبخند و برآورد هزینه آن با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید و همچنین میتوانید از ویزیت و مشاوره رایگان در این کلنیک بهره ببرید

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*