ایمپلنت دندان بدون جراحی

ایمپلنت دندان بدون جراحی

ایمپلنت چیست؟

ایمپلنت دندان بدون جراحی به پیچی از نوع تیتانیوم می گویند که در فک کاشته می شود و به عنوان ریشه ی دندان عمل میکند .ایمپلنت نگهدارنده ی روکش های تاج دندان است و جایگزینی برای دندان هایب از دست رفته می باشد ایمپلنت دندان هم از طریق جراحی و هم از طریق ایمپلنت دندان  امکان پذیر است.که ایمپلنت دندان بدون جراحی روشی کارآمد تر و کامل تری است و مخاطبان بیشتری نسبت به روش اول دارد.

 

ایمپلنت دندان بدون جراحی

برای انجام ایمپلنت دندان بدون جراحی نیاز به یک جلسه مراجع به دندان پزشک است که با عکس برداری و رادیو لوژی ،بیمار از مشکلات خود توسط دندان پزشک آگاه می شود و برنامه درمانی مناسب خود را توسط متخصص دریافت می کند.ایمپلنت دندان  برای جایگزینی دندان های از دست رفته است  و همچنین محکم کردن دندان کصنوعی ،روکش کاشت،استحکام دندان های لق شده و دندان های جلو،بریج بستن دندان ها امکان پذیر است.

ایمپلنت دندان بدون جراحی،بهترین روش درمانی دندان شناخته شده است و با مزایای فوق العاده خود همه  افراد را در کل جهان به سمت خود جذب کرده است. در پاسخ به سوال ایمپلنت دندان درد دارد؟ میتوان گفت که خیر طی ایمپلنت دندان بدون جراحی شما درد خاصی را تجربه نخواهید کرد

بیمارانی که بافت لثه و استخوان بافت خوبی را دارا باشند می توانند ایمپلنت دندان بدون جراحی را انجام دهندو روشی ساده و بدون درد و خونریزی را تجربه کنند.این روش خیلی زودتر از روش جراحی بهبود و ترمیم میابد و زمان درمان اندکی را به خود اختصاص میدهد.ایمپلنت دندان بدون جراحی،نیاز به مناسب بودن استخوان،مناسب بودن محافظ،مناسب بودن ارتفاع و مناسب بودن تراکم استخوان دارد.

ایمپلنت دندان بدون جراحی هیچگونه ریسکی در رابطه با عفونت ندارد و تضمینی میباشد .ایمپلنت دندان بدون جراحی ضد التهاب است و بدون کوچکترین دردی برای بیماران صورت میگیرد  و روند ترمیم آن بسیار کم و اندک زمانی را در بر دارد.

 

ایمپلنت دندان بدون جراحی

مزایای ایمپلنت دندان بدون جراحی

در ایمپلنت دندان بدون جراحی مدت زمان کاشت دندان بسیار اندک است و بعد از کاشت دندان فرد درد بسیار جزئی دارد.ا مهم ترین مزایای ایمپلنت دندان بدون جراحی این است که بهترین روش برای بیماران دیابتی است و آن ها با خیال راحت میتوانند از روش ایمپلنت دندان بدون جراحی استفاده کنند  و بعد از ایمپلنت دندان   بلافاصله به انجام کار های روز مره خود بپر دازند  و غذاهای طبیعی  خود را میل کنند.در روش ایمپلنت  ،لثه بین دندانی حفظ میشود  و زیبایی  در دندان های جلویی اتفاق می افتد..

در روش ایمپلنت بدون جراحی،هیچگونه پوسیدگی و حرکت به وجود نمی آید و دقیقا همانند ریشه ی طبیعی دندان است.ایمپلنت از تحلیل رفتن استخوان  فک جلوگیری میکند.ایمپلنت دندان قادر است از تحلیل رفتن استخوان فک جلوگیری کند و ایمپلنت دندان بدون جراحی فرم صورت را حفظ میکند و باعث تغییر نمیشود.

در روش ایمپلنت  هیچگونه غذایی بر دندان ها خصوصا دندان های عقب  گیر نمیکند  و ایمپلنت دندان  بهترین روش  برای بیمارانی است که ارتفاع استخوان هایشان کم است و همچنین بیمارانی که عرضر استخوان دندان هایشان بسیار کم است روشی مناسب و کاربردی است. به طور کلی با ایمپلنت دندان بدون جراحی ،بی دندانی کاملا رفع میشود و توانایی جویدن غذا برای همه ی افراد امکان پذیر میشود.

 

عوارض ایمپلنت دندان بدون جراحی

ایمپلنت دندان بدون جراحی،هیچگونه عوارضی ندارد در همین خصوص است که روشی کامل و بی نقص شناخته شده است. به طور کلی می توان گفت که عوارض ایمپلنت دندان تا به حال گزارش نشده است

بیماران باید توجه داشته باشند که رعایت برخی  از نکات برای سلامت دندان ها بعد از ایمپلنت دندان  الزامی است.از جمله:

بیماران باید دهان شویه خود را  مرتب استفاده کنند  و اگر پزشک آنتی بیوتیک تجویز کرده باشد  باید به طور دقیق و مرتب مصرف شود .مسکن خود را در ۲ روز میل کند تا هیچگونه دردی را بعد از جراحی متحمل نشود.

بیماران باید توجه داشته باشند از تف کردن بپرهیزند و آب دهان را به داخل ببلعند.

مصرف سیگار تا ۵ روز به هیچ عنوان توصیه نمیشود .با رعایت این نکات کوچکترین آسیبی به دهان و لثه و همچنین فرد وارد نمی شود. در همین خصوص است ایمپلنت دندان  تنها روش درمانی بی نقص شناخته شده است.

 

قیمت ایمپلنت دندان بدون جراحی

قیمت ایمپلنت دندان بدون جراحی بستگی به تعداد دندان های از دست رفته و تعداد درمان می باشد هر چند تعداد دندان ها برای درمان بیشتر باشد قیمت نیز افزایش می یتبد اما به طور کلی هزینه ی ایمپلنت دندان بدون جراحی در دندانپزشکی  بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر از ایمپلنت دندان با روش جزراحی است.

و پزشک محترم،در جلسه معاینه به طور دقیق راجب هزینه ها بیماران را راهنمایی میکند.

عزیزانی که تمایل به انجام ایمپلنت دندان بدون جراحی دارند میتوانند همه روزه با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا بهترین راه حل ممکن را برای دندان های خود را انتخاب کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*