ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

همانطور که می دانید ایمپلنت دندان در یک جلسه انجام می شود و  به عنوان جایگزین دندان های از دست رفته می باشد .  که پیچی به جنس تیتانیوم داخل استخوان فک به طریق بی حسی موضعی قرار می گیرد و سپس  تاج دندان بر روی آن نصب شده و مانند دندان شخص جلوه داده شده و کارکرد دارد  ایمپلنت هر دندانی که از دست رفته باشد را پوشش میدهد و قابلیت پوشش یک دندان الی کلیه دندان  ها را در بر دارد . اما از نظر زیبایی ،  نبود دندان های جلو اعتماد به نفس بیشتری را از افراد می گیرد و مشکلات بیشتری را برای افراد به وجود می آورد بنابراین ایمپلنت دندان جلو از اهمیت بیشتری بر خوردار است و ما در این مقاله به دلیل اهمیت این موضوع به توضیحی درباره ایمپلنت دندان جلو می پردازیم . همراه ما باشید .

 

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و نقش حیاتی را ایفا می کند ، زیرا زیبایی  دست رفته افراد را به طور طبیعی  وتضمینی باز می گردانند . برای ایمپلنت دندان جلویی افراد باید توسط دندانپزشک مورد برسی قرار گیرد تا پارامتر های لازم جهت زیبایی برسی گردد و بافت نگهدارنده ی ایمپلنت به گونه ایی انتخاب گردد که تا آخر عمر سلامت و حجم کافی خود را حفظ کند ، در ایمپلنت دندان جلو زیبایی اطراف ایمپلنت ، سلامت لثه ها ، سلامت دندان های مجاور از اهمیت خاصی بر خور دار است ، به این صورت  در انجام آن باید دقت خاصی قائل بود  . این نوع ایمپلنت دندان کاملا دائمی بوده با توجه به این که دندان جلو در معرض آسیب بیشتری قرار می گیرد مقاومت بسیار بالاتری را دارد و اصلا شکسته  نمی شود ، از دیگر مزایای ایمپلنت دندان مدت زمان ایمپلنت دندان می باشد که معمولا در دو الی سه جلسه انجام می شود همچنین ایمپلنت دندان جلو زیبایی بخشی آن می باشد زیرا کاملا جلوه ایی طبیعی دارد و زیبایی طبیعی را به افراد هدیه می دهد و چون بیشتر در معرض دید است  زیبایی درآن بیشتر اهمیت دارد همچنین این ایمپلنت قابلیت ترمیم شدن را دارد که اگر یک در صد تاج دندان دچار آسیب گردد امکان ترمیم ، جدا سازی و نصب دوباره تاج دندان بر آن را دارد  .

 

ایمپلنت دندان جلو

هزینه ایمپلنت دندان جلو چقدر است ؟

به طور کلی هزینه ایمپلنت دندان مقرون به صرفه و مناسب می باشد ، و محاسبه آن بستگی به تعداد دندان های خالی و همچنین تراکم استخوان بستگی دارد که هزینه در هر دندانپزشکی نسبت به دندانپزشک دیگر متغیر می باشد ، اما با توجه به سوال عزیزان هزینه ایمپلنت فوری دندان جلو نیزهمانند دیگر دندان ها می باشد و بر اساس همان محاسبه می گردد و تفاوتی  با دیگر دندان ها ندارد .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد متخصص ایمپلنت خوب و ایمپلنت دندان بدون جراحی با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*