ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست؟ ایمپلنت چه مزایای دارد؟ هزینه و قیمت ایمپلنت  چقدر است؟ برخی از سوالاتی که قبل انجام ایمپلنت سراغ ما می آید در این مقاله سعی داریم تمام این سوالات را شرح دهیم با ما همراه باشید.

علیرغم همه پیشرفت هایی که در زمینه مراقبت از دندان صورت گرفته، میلیون ها نفر ر سراسر دنیا از از دست دادن دندان بخصوص به دلیل فساد دندان، بیماری های دوره ای و یا صدمات رنج می برند. سال های سال، تنها گزینه درمانی موجود برای افرادی که دندان شان را از دست می دادند، استفاده از دندان مصنوعی بود. اما امروز ایمپلنت رایج شده است.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان جایدهی ریشه های دندان است. ایمپلنت یک پایه قوی برای دندان های ثابت یا قابل جابجایی مهیا می کند که تا با دندان های طبیعی شما تطبیق یابد.

ایمپلنت دندان چیست

مزیت های ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت  مزیت های بسیاری از جمله موارد زیر دارد:

*ظاهر دندان را بهبود می بخشد. ایمپلنت  به صورتی است که گویی دندان طبیعی خودتان است. و چون همخوان با استخوان طراحی می شود در نتیجه دائمی می شود.

*نوع صحبت کردن را بهبود می بخشد. یک  دندان مصنوعی با اتصالات ضعیف، دندان درون دهان می لغزد و باعث می شود به درستی نتوانید لغات را تلفظ کنید. اما ایمپنت دندان چنین مشکلی را برطرف می کند.

*در دهان احساس راحتی می کنید. چون ایمپلنت تبدیل به بخشی از دندان های شما می شود در نتیجه سختی درآوردن مثل دندان مصنوعی را دیگر ندارید.

*خوردن راحت می شود. دندان مصنوعی چون در دهان جابجا می شود و به نوعی می لغزد جویدن را مشکل می سازد. اما ایمپانت مانند دندان های طبیعی تان عمل می کند و این امکان را به شما می دهد تا بدون هیچ مشکلی هرآنچه دوست دارید بخورید.

*عزت نفس تان را بالا می برد. با ایمپلنت دندان می توانید براحتی لبخند بزنید و از چهره تان رضایت داشته باشید.

*بهداشت دهان و دندان تان را بهبود می دهد. با ایمپلنت دیگر نیازی نیست  دیگر دندان ها دستکاری شود. چون نیازی نیست دندان های نزدیک به هم تغییر کنند یا تراشیده شود تا کار ایمپلنت بدرستی انجام شود.

*دوام. ایمپلنت دندادن بسیار بادوام است و سال های سال باقی می ماند. با مراقبت های اصولی برخی ایمپلنت ها تا پایان عمر دوام می آورد.

*سهولت. ایمپلنت برخلاف دندان مصنوعی نیاز به جابجایی و درآوردن از دهان ندارد درنتیجه در دهان بسیار راحت است.

ایمپلنت  چقدر راحت است؟

میزان موفقیت ایمپنلت دندان متغیر است و بستگی به این دارد که در کدام قسمت فک صورت گرفته است ، اما به طور کلی می توان گفت میزان موفقیت ایمپلنت ۹۸% است.

هزینه و قیمت ایمپلنت دندان

هزینه و قیمت ایمپلنت دندان رنج و قیمت مشخصی ندارد زیرا هزینه ایمپلنت به شرایط دندان ها و همچنین تعداد دندان هایی که قرار است انجام شود بستگی دارد شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع با شماره های ثابت مرکز تماس حاصل فرمایید.

برخی از خدمات دندانپزشکی مدرن ما عبارتند از : داندانپزشکی با لیزر ، دندانپزشکی کودکان ، جراحی لثه ، ایمپلنت  ، ارتودنسی ، کامپوزیت دندان ، بیلیچینگ  ، لامینت ونیر ، دندانپزشکی بدون درد و … بروی لینک های می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید یا می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل کنید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*