بلیچینگ دندان چیست و هزینه آن چقدر است؟

بلیچینگ چیست

سفیدی دندان جزء مسائل مهم برای ظاهر هر فردی می باشد ، و زردی یا تغییر رنگ در دندان به هیچ وجع موجح نمی باشد و اکثر افراد به فکر چاره برای این مشکل خود می باشند .تغییر رنگ دندانها و زردی دندانها بر اثرعواملی مانند ژنتیک  ، سیگارکشیدن ، افزایش سن ، عدم رعایت بهداشت ، مصرف مواد مخدرمی باشد که ظاهری نا مطلوب برای زیبایی و چهره فرد ایجاد می کند  ، راه حل و درمان  جرم ها و تغییر رنگ دندانها بلیچینگ و جرمگیری می باشد که توسط  دندانپزشک اجرا میشود  و در این مطلب به بلیچینگ و هزینه ی بلیچینگ و جرمگیری  می پردازیم .

 

بلیچینگ دندان چیست ؟

بلیچینگ دندان به سفید کردن دندان ها گفته می شود که توسط نفوذ مواد اکسید کننده  به  کریستال مینای دندانها وارد می شود  و سبب روشن کردن دندان ها و سفیدی دندان ها خواهد شد .  به طور مثال بلیچینگ مانند وایتکس برای دندان ها می باشد  و جرم و زردی را از روی دندانها از بین میبرد . بلیچینگ  به ریشه دندانها نفوذ می کند  و جرم های این ناحیه را نیز میزداید  و فرد دندانهای سفیدی را  هم به صورت ظاهری و هم به صورت باطنی دارد .

بلیچینگ با داشتن محلول شگفت انگیز خود  که کاملا قدرتی و سفید کننده می باشد ، قادر است اثر و سفید کردن خود را در همان ساعت اول بعد از اجرا به نمایش بگذارد  .

بلیچینگ کاملا با دوام  و اثر بخش بوده که این مسئله جزء مزایای مهم  و معروف این روش به شمار می رود  . بلیچینگ دندانها موظف است دندان های کاملا زرد و قهوه ایی  و پر از جرم را در کوتاه ترین زمان ممکن به دندانی سفید و زیبا تبدیل کنند  . محلول این روش شیمایی بوده که هیچگونه  ضرر و آسیبی نه بر فرد و نه بر   دندانها ایجاد می کند .

 

عوارض بلیچینگ دندان

بلیچینگ که توسط دندانپزشک اجرا میشود  هیچگونه آسیب و عوارضی را در بر ندارد  و تنها اثر آن  سفید کنندگی دندان ها خواهد بود . بنابراین این روش بدون ضرر یک روش کاربردی برای همه افراد بوده و هیچگونه محدودیت و ضرری برای هیچ فردی ندارد . بلیچینگ تنکنیکی است که در تمام دنیا استفاده میشود و تا کنون هیچ آسیبی را با خود به همراه نداشته است و روشی تضمینی و  کاربردی خواهد بود .

 

بلیچینگ

 

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ را نمیتوان به طور قطعی بیان نمود زیرا هزینه بلیچینگ دندان درهر مطبی  و هر دندانپزشکی نسبت به دندانپزشک دیگر متفاوت و  متغیر می باشد بنابر این هزینه را نمیتوان ثابت در نظر گرفت .  هزینه بلیچینگ در هر فک جدا گونه محاسبه خواهد شد و متغیر خواهد بود  .

مراجعین عزیز میتوانند برای جویا شدن از هزینه توسط دندانپزشک مربوطه خود ، به دندانپزشک مربوطه خود مراجع نمایند و در جلسه مشاوره از قیمت مخصوص خود برای بلیچینگ ، مطلع گردند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نوبت دهی با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*