بهترین جراح لثه در تهران

برای ترمیم لثه های مشکل دار و جلوگیری از پوسیدگی دندان ها و آسیب نرسیدن به بقیه اجزای لثه،جراحی لثه انجام می شود.جراحی لثه پیوند بافت جدید لثه را نیز انجام می دهد.که با بهترین جراح لثه امکان پذیر است.در این مطلب با ویژگی بهترین جراح لثه در تهران در بهترین کلینیک دندانپزشکی آشنا می شویم.

 

بهترین جراح لثه در تهران

هدف اصلی در جراحی لثه سلامت دندان و نجات ،پیشگیری آن بر پوسیدگی ها است.بهترین جراح لثه در تهران هدف اصلی و تما تلاش خود را بر سالم نگه داشتن دندان های بیماران خود گذاشته است.
اکثر انسان های دیابتی و سیگاری بیشتر مستعد آسیب های لثه هستند و همینطور زنان که دچار تغییرات هورمونی می شوند که لثه آن ها دچار آسیب میشود.و همینطور افرادی که از دارو های خاص استفاده میکنند و بیماری های خاص مانند ایدز دارند دچار آسیب های لثه ایی میشوند،اما معمولا مشکلات ژنتیکی در آسیب های لثه ایی نقش بسیاری دارند و لثه این افراد آسیب پذیر تر و دندان های نا سالم تر ارند.
که نیاز به درمان و جراحی برای تمامی افراد قید شد،لازم می باشد.
که درمان و جراحی لثه این مشکلات  امکان پذیر است و با مهارت بی نهایت خود در این زمینه تمام بیماران خود را نجات میدهد.
بهترین جراح لثه در تهران از طریق روش فلاپ لثه،لثه هارا برای بیماران جرمگیری میکند و تمام پلاک ها و میکروبات لثه را میزداید.بهترین جراح لثه تهران،بیماری پریودنت را برای بیماران خود از طریق استفاده از بهترین لوازم ضد عفونی کننده به صورت کاملا عمیق و با ظرافت تمام جرمگیری میکند و درمان را برای بیماران به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

دکتر فراز تیموری بهترین جراح لثه در تهران بوده و مبتکر جراحی لثه با لیزر نیز می باشند جهت نوبت دهی و مشاوره میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ تماس حاصل فرمایید

 

گروه دندانپزشکی فرایش

 

جراحی لثه در کلینیک ما به شکل زیر انجام می شود

 

گاهی امکان دارد به روی دندان های اشخاص لثه ی اضافی رشد کند که باعث به وجود آمدن مشکل درد دندان می شود و آزار و اذیت فرد را در بر دارد،و شخص هنگام غذا خوردن درد های زیادی را متحمل میکند،بهترین جراح لثه خوب در تهران از طریق جراحی لثه،آن بافت اضافی لثه را بی حسی موضعی می کند و با ایجاد برش های کوچک در آن ناحیه،لثه اضافی را حذف و ترمیم میکند و بدون ایجاد هیچگونه درد و مشکلی عارضه را برای بیمار حل میکند.

بعضی وقت ها لثه ها عقب رفتگی می کنند و باعث میشود که لثه از دندان ها کنار برود که در این صورت باعث آسیب های زیاید به دندان خواهد شد و نمی تواند محافظ قسمت جلوی دندان ها باشد،بهترین جراح لثه در تهران میتواند از طریق جراحی پلاستیک لثه و ایجاد پیوند لثه مشکل را برای بیماران حل کند .
بهترین جراح لثه در تهران با به کار گیری از روش لیزر درمانی پیوند لثه را انجام میدهد که بهترین روش در جراحی لثه شناخته شده است و هیچونه دردی را برای بیماران به همراه ندارد و بهترین جراح لثه در تهران با استفاده از این روش رضایت همه را به خود جلب کرده و بر مخاطبان خود افزوده است.

بهترین جراح لثه تهران، در مواقعی که بافت لثه تحلیل رود و دیگر ریشه ی دندان از دندان ها محافظت نکند و نتواند ریشه را بپوشاند باعث لق شدن و آسیب دندان ها میشود که بهترین جراح لثه در تهران با عمل جراحی لثه بافت تحلیل رفته ی لثه رغا ترمیم میکند و همینطور طول تاج لثه و مقاومت لثه را کالا افزایش میدهد .بهترین جراح لثه در تهران با بی حس کردن لثه بیمار به منظور درد نکشیدن فرد،لثه بیماران را برش های کوچکی میهد و با برگرداندن لایه ی رویی لثه نواحی آسیب دیده ی لثه را با ابزار ضد باکترایی جرمگیری میکند تا لثه کاملا تمیز شود و به خوبی و بدون هیچگونه مشکلی ترمیم یابد.

بهترین جراح لثه در تهران با به کارگیری مهارت و تجربه والا در زمینه لثه به بهترین شکل ممکن عمل جراحی لثه را انجام میدهد .این جراح یل موفق بودن در همه ی عمل های جراحی لثه بیماران خود،جزء بهترین جراح لثه در ایران قرار گرفته است و تمامی بیماران،بهترین جراح لثه در تهران کمال رضایت را از عمل و جراحی لثه خود اعلام کردند و همین رضایت موجب افزایش روز افزون مخاطبان این بهترین جراح لثه در تهران شده است.

جراحی لثه ، برای لبخند لثه ایی و تغیر شکل لثه انجام میشود که افرادی با پس رفتگی دندان های خود از روش جراحی زیبایی لثه استفاده میکنند که این کار با بهترین جراح لثه در تهران امکان پذیر است ککه بهترین جراح لثه در تهران این کار را از طریق نمونه گرفتن از سقف دهان و قرار دادن این نمونه بر لثه ی اطراف دندان انجام میدهد.
بهترین جراح لثه تهران ابتدا دندان ها و لثه هارا کاملا ضد باکتریایی میکند و بعد اقدام به عمل جراحی لثه میکند تا پیوند عمل خوب و بدون مشکلی داشته باشند .بهترین جراح لثه در تهران در انجام عمل هم به لایه برداری دندان ها و لثه میپردازد و تمام باکتری های زیر لثه را از بین میبرد و موجب سرعت بخشیدن ترمیم بافت لثه میشود.
بهرین جراح لثه تهران از طریق انتقال اطلاعات کافی به بیماران بعد از عمل جراحی درباره ی چگونه ضدعفونی و تمیز نگه داشتن دندان و لثه ها و دادن آگاهی های لازم خطر ایجاد عفونت و میکروب را برای دندان و لثه را به صفر میرساند.

متخصص جراح لثه خوب در تهران ، با به کارگیری تمام روش درمان از طریق بهترین تجهیزات روز دنیا در دندانپزشکی  و با داشتن مهارت فوق العاده خود تمامی لثه و دندان را با لوازم استاندارد و استریل شده ضدعفونی میکند و به بهترین نوع درمان،جراحی لثه را برای بیماران بدون ایجاد درد و مشکل در هنگام عمل و بعد عمل انجام میدهد.این بهترین جراح لثه از طریق انجام موفقیت امیز تمام عمل های خود و رضایت تمام بیماران خویش توانسته است جزء بهترین جراح لثه در تهران و ایران باشد.و هر روزه به تعداد مخاطبان خود در کل کشور افزایش دهد.

 

هزینه بهترین جراح لثه در تهران

 

این بهترین جراح لثه در تهران،بهترین هزینه ها را در تمامی درمان برای بیماران در نظر گرفته است تا همه بتوانند از این مزایا بهره مند شوند. هزینه جراحی لثه بستگی به نوع بیماری،نوع درمان و تعداد جلسات میباشد و بر طبق این زوایا برسی و محاسبه خواهد شد.

هزینه جراحی لثه متفاوت بوده و بستگی به مشکل فرد دارد شما عزیزان میتوانید جهت برآورد هزینه و اطلاعات تکمیلی با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ تماس حاصل فرمایید

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*