بهترین پریودنتیست در تهران

بهترین پریودنتیست در تهران

در ابتدای امر ، قبل از اینکه به موضوع اصلی بپردازیم ، پرودنتیست را  به صورت مختصر برای شما همراهان عزیز شرح خواهیم داد ، شاید این سوال به وجود آید که پریودنتیست کیست و چه کاری را انجام میدهد ؟

 

پریودنتیست در دندانپزشکی  متخصص بیماری ها و مشکلات لثه می باشد که مشکلات عمیق لثه را تشخیص داده و درمان می کند ، این متخصص علاوه بر  تشخیص و درمان  بیماری های لثه به درمان بافت نرم و استخوان  نیز می پردازد ، کاری که بر عهده دندانپزشک عمومی  بر نمی آید  وتنها توسط این متخصص اجرا خواهد گشت .

 

بهترین پریودنتیست  در تهران

هنگامی که لثه خونریزی کرده باشد و یا تورم داشته باشد و یا زمانی که افراد احساس درد و لق شدگی در دندان ها داشته باشند  ، باید به پریودنتیست مراجعه کنند تا با معاینه  مشکل را تشخیص داده و درمان کند . پریودنتیست قادر است علاوه بر  انجام خدمات دندانپزشکی عمومی کلیه ی درمان های مربوط به تخصص خود را اجرا و درمان کند که در این مطلب بر این موارد می پردازیم .

 

بهترین پریودنتیست در تهران

 

 

خدماتی که توسط پریودنتیست ارائه می شود شامل چیست؟

افزایش طول تاج دندان ها ، پیوند استخوان ، قرار دادن ایمپلنت دندان ، روت پلنینگ ، حذف بافت نرم ، تمیز کردن پاکت عمیق ، کانتو رینگ بافت سخت را بر عهده دارد که در موارد جزئی و کم شدت  درمان را از طریق روش های بدون جراحی و بدون روش های تهاجمی انجام می دهد و اسکلینگ و جرمگیری عمیق را برای درمان استفاده می کند  اما در مواقعی می بینیم که  بیماری پیشرفت پیدا کرده و  نیاز به درمانی عمیق و قوی دارد  که در این زمان از جراحی لثه و همچنین جراحی پیوند بافت نرم برای این مشکلات استفاده خواهد شد و عفونت ها و آسیب های شدید لثه ایی درمان خواهند یافت .

این متخصص ، قادر است کاشت دندان یا همان ایمپلنت را به بهترین شکل خود ، و با کیفیت و مهارت هر چه تمام برای مراجعین انجام دهد ، اما نکته ی مهمی که وجود دارد ، این مسئله می باشد که متخصصین مربوطه علاوه بر درمان بیماری ها و مشکلات لثه ایی ، در  زیبایی  و جراحی های زیبایی لثه نیز نقش مهمی را ایفا کرده و این مسئولیت را بر عهده دارند برای مثال ، لبخند لثه ایی مراجعین را از طریق لیزر درمانی بر طرف می کنند و همچنین قادر می باشند طول تاج دندان را در جهت زیبایی دندان ها افزایش دهند و همچنین کانتورینگ بافت را  برای متقاضیان  انجام دهند .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*