جراحی لثه برای روکش

جراحی لثه برای روکش

در این صفحه به توضیحاتی راجب جراحی لثه برای روکش دندان و همچنین روکش دندان  می پردازیم  همانطور که می دانید جراحی لثه برای روکش دندان باید توسط متخصص جراح لثه انجام شود. با ما همراه باشید .

 

جراحی لثه برای روکش

جراحی لثه برای روکش دندان تقریبا جزء جراحی ها سرپایی و بدون نیاز به بی حسی می باشد که از طریق بی حسی موضعی درمان خود را آغاز می کند این جراحی برای دور دندان ها اعمال می شود در واقع درمانی برای قبل از اجرای روش روکش گذاشتن دندان می باشد ، تا از این طریق ریشه درمان مورد برسی قرار گیرد ، در مواقعی درهمین حین نیاز به عصب کشی نیز خواهد بود

اما دلیل اصلی جراحی لثه برای روکش این مسئله است که در مواقعی پوسدیگی دندان و تاج دندانی به قدری زیاد است که بر لثه ها نیز اثر میگذارد و در این زمان جراحی لثه برای روکش اعمال میگردد .

و در مواقعی در این جراحی نیاز به برداشت مقداری از نسج لثه می باشد که برای برخی رعب آور می باشد اما  دردی را به همراه نداشته ونیازی به نگرانی نخواهد بود .

 

 

جراحی لثه برای روکش

 

 

نحوه انجام جراحی لثه برای روکش

جراحی لثه برای روکش ترسناک و دلهره آور نخواهد بود در این جراحی لثه با لیزر لثه های آسیب دیده نسج لثه و استخوان اطراف لثه به اندازه مشخص و لازم برداشته می شود و اینگونه تاج دندان به حد کافی برای گذاشتن روکش دندان می رسد سپس به پاک کردن و تمیز کردن دقیق دندان می پردازد و کلیه ی پوسیدگی دندان ها را ازبین میبرد و سپس دندان ها را از طریق مواد مخصوص ترمیم کننده ترمیم می نمایند تا دندان برای روکش گذاری و قالب گیری  آماده شود.

به طور کلی برای گذاشتن روکش دندان موارد بسیاری باید مورد برسی و توجه قرار گیرد و جراحی لثه برای روکش معمولا جزء اقدامات اصلی برای اجرای این روش می باشد ، وضعیت سلامت لثه ها حرف اول را در این درمان میزنند و از موارد مهم دیگر میتوان به وضعیت دندان فک ، وضعیت دندان های متقابل ، فقدان کیست در اطراف دندان و یا لثه ها ، طول مناسب ریشه دندان همگی در این امر مهم و الزامی می باشند .

 

روکش دندان

روکش دندان ، نوعی ترمیم دندان ها می باشد که در علم پزشکی از این درمان استفاده می شود ، این روکش ها بر روی دندان های آسیب دیده و مخرب چسبانده و نصب خواهند شد  و نوعی پروتز ثابت دندان ها نام دارند .

روکش دندان برای زیبایی ظاهر دندان ها ، افزایش استحکام دندان ها در مقابل هرگونه آسیب و شکستن مورد استفاده قرار میگیرد .

عموما این روش نیاز به جراحی لثه برای روکش پیدا می کند تا درن بدون هیچگونه مشکل انجام یرد و درمانی موفقیت آمیز و تضمینی برای افراد اعمال شود .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی لثه و ایمپلنت دندانپزشکی فرایش با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*