جراحی لثه درد دارد؟

جراحی لثه درد دارد؟

جراحی لثه درد دارد؟ در این مقاله می خواهیم در مورد سوال زیر مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. زمانی که صحبت از دندانپزشکی و حراجی های دندان مثلا بیماری های پریودنتال یا جراحی لثه ، ایمپلنت دندان و … می شود بلافاصله ذهنمان سراغ درد جراحی می رود که آیا جراحی لثه درد دارد؟ در واقع باید بدانید که اینطور نیست. با ما همراه باشید.

در صورتیکه باکتری ها در دان شما رشد بیش از حدی داشته و پلاک های پی در پی تولید کنند بدن شما دیگر توان مقابله با آن را نداشته و باعث می شود مشکلاتی در لثه شما بوجود آید و نیاز به جراحی لثه داشته باشید. همچنین ممکن است بهداشت دهان و دندان شما مشکلی نداشته باشد و مشکلات لثه ناشی از استفاده از داروهای خاص و یا داشتن بیماری های مزمن باشد.

 

جراحی لثه و انواع جراحی لثه

به فرآیندی که طی آن بخش های آسیب دیده و فرسوده لثه به منظور ترمیم و بازسازی حذف می شوند را جراحی لثه می گویند.
جراحی لثه چیزی شبیه به هرس کردن و حذف شاخه و برگ های درخت می باشد به منظور رشد و نوسازی شاخه و برگ های سالم می باشد به نوعی دیگر این فرایند رشد مناسب سایز بخش های لثه را فراهم می آورد.

انواع جراحی لثه عبارت است از:

۱-جراحی پیوندی لثه
۲-جراحی فلپی لثه
۳-جداسازی تاج های دندان
۴-پیوند زدن به استخوان
۵-جراحی با لیزر

 

جراحی لثه درد دارد؟

جراحی لثه درد دارد؟

در پاسخ به سوال جراحی لثه درد دارد؟ باید عرض کنیم که اصولا اگر جراحی لثه با روش های رایج و سنتی انجام گردد با درد همراه است و فرد متقاضی طی انجام و پس از جراحی لثه درد را حس میکند اما اگر جراحی لثه با لیزر انجام شود قطعا درد و عوارض جانبی را به همراه نخواهد داشت .
استفاده از لیزر در دندانپزشکی با لیزر و همچنین در جراحی لثه باعث می شود دیگر درد وعوارض جانبی را تجربه نکرده و در مدت زمان کمتر با کیفیت بیشتر ای فعالیت انجام گردد.

 

شما عزیزان در صورتیکه تمایل به انجام جراحی لثه، دندانپزشکی کودکان، دندانپزشکی بدون درد و کلیه خدمات دندانپزشکی را دارید می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*