دندانپزشکی بدون بیهوشی

دندانپزشکی بدون بیهوشی

اولین عاملی که سبب می شود والدین ، از درمان دندان فرزندان خود اجتناب ورزند و نسبت به آن سهل انگاری کنند ، وجود بیهوشی برای درمان کودکان می باشد .

زیرا کودکان به دلیل ترس و اضطراب زیاد  ، گاها مانع درمان توسط دندانپزشک می شوند  به همین خاطر ، توسط دندانپزشک بی هوش می گردند تا درمان برای کودک صورت گیرد . که این کار عوارض جبران ناپذیری را برای کودک در بر دارد .

والدین باید کوشا باشند ، تا کلینیک دنداپزشکی بدون بیهوشی را برای  درمان فرزاندان خود انتخاب کنند و از این رو سبب درمان عالی و بدون عوارض برای عزیزان خود باشند .

نکته مهمی که در ارتباط با دندانپزشکی بدون بیهوشی وجود دارد ، در امان ماندن کودکان از عوارض بی شمار  بی هوشی می باشد ، زیرا هر چه سن افراد کم تر باشد ، عوارض و خطر در فرد بیشتر است ، عوارض بیهوشی در کودکان تا حدی زیاد بوده که چند گزارش ناشی از مرگ چندین کودک را نیز به خود اختصاص داده است . بنابراین فاکتور اصلی برای والدین در انتخاب کلینیک ، باید دندانپزشکی بدون بیهوشی باشد .

 

دندانپزشکی بدون بیهوشی

این دندانپزشکی بدون بیهوشی ،  با  داشتن بهترین جراح و متخصص کودکان ،  کلیه خدمات دندان و لثه کودکان را  با دندانپزشکی بدون بیهوشی انجام می دهد ، و بهترین کیفیت را برای  اطفال به ارمغان می آورد . این دندانپزشک ، با نبوغ بالا و مدیریت عالی خود در زمینه تخصص اطفال ، توانسته است با برخوردی صحیح از جانب خود و همکاران  تا حدود بسیار بالایی ترس و اضطراب را از کودکان بزداید ، با این روش کودک نسبت به درمان تدافعی عمل نکرده و هیچگونه نیازی به بیهوشی نخواهد داشت .

این دندانپزشکی کودکان ، با استفاده از لوازم و تجهیزات مدرن و به روز دنیا امکان استفاده از بیهوشی را به پایین ترین حد خود می رساند ، زیرا  این تجهیزات پزشکی جدید ، درد بسیار کمی را برای بیماران  کودکان فراهم  می کنند و به دلیل عدم صدا های وحشتناک این ابزار ها ، ترس و رعب در کودکان پدید نمی آید .

این دندانپزشکی بدون بی هوشی ، قادر است کلیه خدمان دندان و لثه کودکتان را از روش لیزر نیز درمان کند ، بدون اینکه کودک بی هوشی مصرف کند ، هیچگونه دردی را نیز احساس نخواهد کرد و کوتاه ترین زمان را برای درمان خود صرف می کند .

 

دندانپزشکی بدون بیهوشی

 

در کدام کلینیک دندانپزشکی بدون بیهوشی انجام می شود؟

کلینیک دندانپزشکی فرایش ،  درمواقع خاص مانند جراحی های عمیق برای کودکان  ، از داروهای بدون عوارض  و کاملا استاندارد برای سر کردن محل مربوطه استفاده می کند تا کودک در هنگام جراحی  دردی را متحمل نشود و با این کار استفاده از بیهوشی و عوارض ناشی از آن را جلو گیری می کند  .

دندانپزشکی بدون بیهوشی ، درمانی سالم و قطعی و بدون عوارض را برای کودکان در بر دارد  و والدین از این طریق هیچگونه ترس و اضطرابی را نسبت به درمان عزیزان خود متحمل نخواهند شد .

 

یکی از مهمترین خدمات دندانپزشکی در کلینیک فرایش دندانپزشکی کودکان می باشد که بدون بیهوشی توسط متخصص دندانپزشک اطفال انجام می شود شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*