دندانپزشکی بعد از عمل جراحی را انجام دهیم؟

دندانپزشکی بعد از عمل جراحی

یکی از عضو های اساسی بدن دندان و لثه می باشند  که ما برای مراقبت از آن ها باید خیلی محتاط باشیم .

مشکلات دندانی و لثه میتوانند علاوه بر درد های طاقت فرسا ، مشکلاتی را بر دیگر نقاط بدن و دیگر بافت ها ایجاد نمایند بنابراین در اولین شروع مشکلات باید آن ها را از طریق رجوع به دندانپزشکی بر طرف کرد .

حال فرض کنید که تازه عمل جراحی بینی کرده اید و دچار مشکلات دندانی شده اید تکلیف چیست ؟

سوالی که به صورت مکرر از ما پرسیده میشود این است که دندانپزشکی بعد از عمل جراحی بینی چگونه است ؟ و باید در صورت بروز مشکلات چه کار کرد ؟ ، برای اطلاع از این موضوعات حتما در ادامه مطالب نیز با دندانپزشکی فرایش همراه باشید .

 

دندانپزشکی

 

دندانپزشکی در تهران به مکانی گفته  میشود که متخصص در آن به معاینه دقیق لثه و دندان  افراد پرداخته  و مشکلات آن ها را تشخیص میدهد و تشخیص های زود هنگام آن منجر به پیشگیری از مشکلات جدی تر خواهد شد  و در صورت بروز مشکلات خاص آن ها را درمان می نماید .

ما برای رفع درد های شدید دندانی برای رفع عفونت و پوسیدگی دندان برای جراحی دندان عقل ، برای خدمات زیبایی همچو ارتودنسی دندان ، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان ، کامپوزیت دندان ، خمات لثه و جراحی های لثه به خدمات دندانپزشکی احتیاج داریم  ممکن است ،که  ما بخواهیم بلا فاصله پس از خدمات زیبایی و جراحی بینی اقدام به خدمات دندانپزشکی نماییم آیا انجام آن امکان پذیر است ؟

 

دندانپزشکی بعد از عمل جراحی

 

چه زمانی برای خدمات دندانپزشکی بعد از عمل جراحی مناسب است ؟

 

بنابر تشخیص متخصصین این زمینه  حد اقل ، نیاز به یک ماه صبر کردن بعد از عمل بینی برای خدمات دندانپزشکی لازم است و بعد از آن با مراجع به متخصص دندانپزشک و نظر آن میتوانید اقدام به انجام درمان های لازم و مورد نظر خود نمایید .

چرا که برای خدمات دندانپزشکی نیاز به باز کردن زیاد دهان از طریق دستگاه دارید که همین کار نیز برای بینی تازه جراحی شده شما اصلا تخصصی نخواهد بود همچنین تزریق بی حسی در دندانپزشکی پس از بی هوشی ناشی از عمل بینی شما برای شما خطرناک میباشد .

 

دندانپزشکی بعد از عمل بینی چگونه انجام می گیرد ؟

 

توصیه ایی که از سوی متخصصین این زمینه برای افراد میشود این است که برای انجام خدمات دندانپزشکی خود پس از جراحی هایی سخت مانند جراحی بینی که کاملا تخصصی و حساس می باشد باید از دندانپزشکی لیزری استفاده نمایند .

چرا که این روش نیازی به بی حسی ندارد و همین موضوع حساسیت را در بدن تازه بی هوشی شده فرد ایجاد نمی نماید ، دندانپزشکی با لیزر سهولت درمانی را در پیش دارند و زمان کمتری را به خود اختصاص داده اند نیازی به بخیه و هیچگونه خونریزی نداشته و و دوران نقاهت به شدت در آن ها کاهش یافته است و کلیه درمان از طریق تابش انرژی لیزر بر بافت امکان پذیر می باشد  با این اوصاف هیچ خطری فرد و زیبایی بینی او را تهدید نخواهد کرد پس افراد پس از گذشت یک ماه میتوانند با نظر متخصص دندانپزشکی خود از خدمات دندانپزشکی لیزری برای درمان های خود بهره جویند .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ تماس حاصل فرمایید تا ما بتوانیم شما را راهنمایی کنیم

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*