دندانپزشک خوب در تهران به همراه آدرس و تلفن

دندانپزشک خوب

دندانپزشک خوب در تهران

دندانپزشک در تهران شاید بسیار باشد اما دندانپزشک خوب در تهران به ندرت یافت می شود در ادامه میخواهیم بهترین دندانپزشکی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

دندان حیاتی ترین و مهمترین عضو دهان می باشد و همیشه توصیه می شود که سالم نگه داشته شود زیرا خرابی دندان مشکل ساز شده و بسیار دردناک است.

دندانپزشکی

دندانپزشکی یک علم تخصصی است که از رشته های پزشکی مرتبط با سلامت دهان و دندان است.این علم در سلامت دهان و دندان،در نتیجه در بهبود سلامت جسم،روح،زیبایی و ادای کلمات نقش شایانی دارد.

دندانپزشکی کلیه ی درمان بیمای های مربوط به لثه،دهان و دندان را برعهده دارد،امروزه با پیشرفت علم مشخص شده است که دندان و دهان سالم چقدر در زیبایی و همینطور سالم ماندن کلی بدن تاثیر دارد،بنابراین دندانپزشکی و دندانپزشک بسیار حائز اهمیت شده اند.

اما ان چه که مهم است دندانپزشک خوب است،همینطور که گفته شد دهان و دندان  اهمیت زیادی در بدن دارند و ممکن است با خطای پزشک مشکلات جبران ناپذیری به بدن وارد شود.

حال برسی می کنیم که دندانپزشک خوب  چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

 

دندانپزشک خوب در تهران

دندانپزشک خوب

دندانپزشکان کلینیک ما تجربیات بسیاری در زمینه دندانپزشکی داشته و مجرب می باشند شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوبت دهی و ویزیت با  دندانپزشکان کلینیک ما با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید

 

یکی از پر اهمیت ترین نکاتی که برای داشتن سلامت دهان و دندان خود باید در نظر داشت،داشتن یک دندان پزشک خوب است که به او اعتماد داشته باشیم

دندانپزشک خوب در درمان وضعیت دندان های فرد نقش مهمی دارد پس در انتخاب آن باید دقت کرد،اکثر افراد از دندانپزشکی و دندان پزشک ترس دارند و دندانپزشکی،محیطی پر استرس برایشان تلقی میشود پس اولین نکته در انتخاب دندانپزشک نحوه  برخورد اخلاق دندانپزشک است که با خوشرویی و مهارت ترس را از بیمار دور کند،ممکن است دندانپزشکی کارش را حرفی ایی بداند اما با اخلاق خود  استرس بیمار را چندین برابر کند و روند درمان موفقیت آمیز نباشد او باید مهربان،صادق و دلسوز باشد تا  به بیمار آرامش بدهد.

بهترین دندانپزشک

مسئله دیگر پیشینه و تجربه دندانپزشک است،باید به سوابق او در کارش توجه کنید که چند درصد موفقیت را دارا بوده است .

دیگر ویژگی که دندانپزشک باید داشته باشد،تلاشش برای به روز کردن خود و شرکت در دوره های مختلف مربوط به حرفه ی خود است

یکی از مهمترین ویژگی های دندانپزشک خوب این است که تخصص داشته باشد بعنوان مثال کودکان باید در دندانپزشکی کودکان به دندانپزشک کودک مراجعه کنند و یا کسانی که مشکلات لثه ای دارند به منظور جراحی لثه باید سراغ متخصص ایمپلنت و جراحی لثه بروند تا بهترین نتیجه را بگیرند

نکته ی دیگری که باید بسیار به او توجه داشت محل دندانپزشکیست محل دندانپزشکی باید تمیز باشد و در آن استریلیزاسیون به درستی انجام گیرد زیرا دندانپزشکی ایی که نکات بهداشتی لازم را عایت نکند موجب انتقال عفونت و ویروس از بیماری به بیمار دیگر میشود پس به محل دندانپزشکی بسیار دقت داشته باشید.

یک دندان پزشک خوب اولیت اصلی اش سلامت بیمار است و اقدام اولیه اش رادیوگرافی گرفتن از بیمار است و هیچوقت بدون آن کارش را با بیمار  شروع نمیکند.

به طور کلی دندانپزشک خوب در نحوه درمان بسیار اهمیت دارد پس لطفا در انتخاب ان بسیار وسواسانه عمل کنید.

 

آدرس ما:
ملاصدرا خیابان شیرازی شمالی روبروی ساختمان های ایران سکنا
نبش کوچه نرگس ساختمان پاپلی
ط اول واحد ۱۰۲

۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷

۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*