متخصص ایمپلنت خوب

متخصص ایمپلنت خوب

ایمپلنت

یکی از خدمات دندانپزشکی ایمپلنت دندان می باشد. ایمپلنت به پیچی به جنس تیتانیوم گفته میشود که در استخوان فک جایگذاری شده  و به عنوان ریشه ی دندان از دست رفته عمل می کند . ایمپلنت نگهدارنده ی روکش تاج دندان می باشد و برای دندان های از دست رفته به کار میروند تا جایگزین دندان های از دست رفته شده و زیبایی و سلامتی را دوباره به فرد باز گرداند .

 ایمپلنت دندان به مدت ۳ الی ۶ ماه زمان برای چسبیدن به  استخوان نیاز دارد . در این مقاله  متخصص ایمپلنت خوب را به صورت خلاصه برای شما مخاطبین عزیز شرح خواهیم داد تا با روند ایمپلنت بیشتر آشنا شوید .

 

 متخصص ایمپلنت خوب

زمانی که فردی یک الی چند دندان را ازدست  داده باشد و یا به طور کلی هیچ دندانی نداشته باشد با مراجعه به متخصص ایمپلنت خوب میتواند صاحب دندان هایی زیبا و محکم و سالم بشود و از شر مشکلات ناشی از بی دندانی خلاص گردد .

متخصص ایمپلنت خوب ، علاوه بر پر کردن جاهی خالی با ایمپلنت قادر است از ایمپلنت به عنوان نگهدارنده ی دندان های طبیعی ، برای  مراجعین استفاده کند.

ایمپلنت با اجرا توسط متخصص ایمپلنت خوب ، علاوه بر زیبا کردن چهره و ظاهر فرد به فرد اعتماد به نفس و بالا بردن روحیه را هدیه می دهد و همچنین موجب میشود فرد لذت چشیدن هر غذایی را دوباره تجربه کند و دیگر در گوارش  و هاضمه به مشکل بر نخورد ایمپلنت بر خلاف دندان مصنوعی عمل می کند یعنی ظاهری غیر طبیعی به فرد نمی دهد و در تکلم نیسز مشکل به وجود نمی آورد و کاملا طبیعی عمل نموده و فرد احساس بد و غریبی به ایمپلنت دندان های خود ندارد .

 ایمپلنت دندان بدون جراحی اگر توسط متخصص ایمپلنت خوب ، صورت گیرد سبب  تثبیت دهان می گردد  و نکته ی مهم اینکه از تحلیل استخوان فک جلوگیری و پیشگیری می کند و باعث میشود دندان های سالم دهان سالم باقی بمانند و دچار آسیب نگردند . ایمپلنت باعث میشود فشار بر دندان های سالم وارد نشود و در حفظ سلامت دندان های طبیعی فرد و همچنین استخوان فک میکوشد و مانع  ایجاد آسیب به این نواحی می گردد .

 

متخصص جراح لثه در تهران

 

 

ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت خوب

ایمپلنت کاملا ماندگار و همیشگی می باشد و هیچگونه آسیب و پوسیدگی را به خود راه نمی دهد اما نیاز به جرمگیری هر ساله و همچنین رعایت نکات بهداشتی  همان ابتدای ایمپلنت گذاری تا آخر عمر را  دارد و فرد همیشه باید مسواک را مکرر انجام دهد و در حفظ  بهداشت دندان های خود بکوشد .

متخصص ایمپلنت خوب ، موظف است قبل از اجرای ایمپلنت برای مراجعین از سلامت کامل بدن فرد و داشتن استخوان و لثه ی سالم فرد اطمینان کامل داشته باشد و مطمئن گردد شخص به مدت دو سال از رادیو تراپی استفاده نکرده باشد .

ایمپلنت دندان در یک جلسه و یا به صورت لیزر نیز قابل اجرا می باشد که  با مراجع بیمار نزد متخصص ایمپلنت خوب ، بهترین گزینه برای سلامتی دندان های فرد  توسط متخصص ایمپلنت خوب ،  انتخاب و اجرا می گردد تا فرد  بهترین روش را و کارامد روش را برای سلامتی خود تجربه کرده و صاحب با کیفیت ترین و در عین حال زیبا ترین دندان  ها گردد .

دکتر فراز تیموری یکی از دندانپزشکان متخصص ابمپلنت خوب در تهران و کرج می باشد که توانسته متد نوین را در ایمپلنت دندان استفاده کند. شما عزیزان میتوانید جهت نوبت دهی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*