متخصص جراح لثه خوب در تهران به همراه شماره تلفن و آدرس

متخصص جراح لثه در تهران

متخصص جراح لثه خوب در تهران :  یکی از خدمات دندانپزشکی جراحی لثه می باشد. جراحی لثه ، به منظور ترمیم ترمیم لثه های مشکل دار صورت میگیرد تا لثه های سالم را نجات دهد و از خرابی ندان ها جلوگیری کند.و در صورت لزوم پیوند بافت جدید لثه  را انجام دهد.همه این ها نیاز به یک متخصص جراح  لثه خوب دارد.که در این مطلب با ویژگی های یک تخصص جراح لثه خوب در تهران آشنا میشویم.

 

متخصص جراح لثه

 

در جراحی لثه،هدف نجات و سلامت دندان ها است.که این متخصص جراح لثه در تهران تمام سعی خود را برای داشتن دندان هایی سالم برای بیماران خود انجام میدهد و بیماران این سوال را از جراح لثه می پرسند که جراحی لثه درد دارد؟

معمولا افراد سیگاری و دیابتی،یا ایجاد تغییرات هورمونی خصوصا در زنان ،مصرف دارو های خاص و همینطور وجود استعداد ژنتیکی در آسیب دیدگی لثه در بیشتر افراد موجب میشوداین افراد  لثه ایی آسیب پذیر تر و در نهایت دندان های نا سالم ترنسبت به بقیه داشته باشند در همین خصوص نیاز به درمان و جراحی در لثه این افراد الزامی میشود،که اینکار از طریق جراح متخصص لثه خوب در تهران امکان پذیر است.

جراح متخصص لثه خوب در تهران با روش فلاپ لثه،لثه ها را جرمگیری میکند و بیماری پریودنت را برای بیماران با بهترین لوازم ضدعفونی کننده،به صورت عمیق و ظریف جرمگیری و درمان میکند.

گاهی در دندان ها لثه ی اضافی رشد میکند که موجب اذیت شدن دندان ها و در نهایت خود فرد میشود،که شخص درد های زیادی را خصوصا در هنگام غذا خوردن متحمل میشود که این متخصص جراح خوب در تهرن با استفاده از روش جراحی لثه،بافت لثه ایی ،اضافی را از طریق بی حس کردن و ایجاد برش های لازم برداشت میکند و این مشکل را برای بیمار با ظرافت تمام و بدون ایجاد درد حل میکند.

 

گاهی لثه ها دچار عقب رفتگی میشوند و از روی دندان ها کنار می روند و باعث ضرر به دندان میشوند که این متخصص جراح لثه خوب در تهران با روش جراحی پلاستیک لثه و پیوند لثه در محل مورد نظر  این معضل را برای بیماران حل میکند ،که این متخصص جراح لثه این درمان را از طریق لیزر درمانی انجام میدهد که بهترین روش در جراحی های لثه قرا گرفته است و این متخصص جراح لثه خوب در تهران با به کارگرفتن از این روش برای درمان،مورد رضایت همگان واقع شده است.

در مواردی بافت لثه تحلیل می رود و قادر به پوشاندن ریشه دندان نیست و باعث سست شدن دندان ها میشود  در این مورد متخصص جراح لثه خوب در تهران از طریق عمل جراحی لثه،ساختار بافت لثه ی تحلیل رفته را تجدید میکند و طول تاج لثه و حفظ و مقاوت ساختار لثه را افزایش میدهد

این متخصص جراح لثه خوب در تهران ابتدا لثه ی بیمار را از طریق بی حسی یا بی هوشی موضعی بی حس میکند تا بیمار دردی را احساس نکند و بعد از آن بخش های ترمیم لثه را برش میدهد و لایه ی رویی لثه را بر میگرداند و بخش های آسیب  دیده را از طریق داروهای ضد باکتری تمیز میکند تا لثه برای عملیات ترمیم  کاملا آماده شود.

 

 

دکتر فراز تیموری متخصص ایمپلنت و جراح لثه

 

متخصص جراح لثه خوب در تهران

این متخصص جراح لثه خوب در تهران عمل جراحی لثه را نیز با مهارت و تجربه ی بالای خود به بهترین روش انجام میدهد و به دلیل موفقیت والای خود در این زمینه و رضایت بالای درمان شدگان،هر روزه بر  تعداد مخاطبان خویش افزوده میکند.

این جراحی برای بهترشدن لبخند لثه ایی استفاده میشود و لثه را تغییر شکل میدهد، افرادی که دندان هایشان پس رفته باشد و بافت لثه به دور از دندان ها تحت فشار قرار گرفته باشد از روش جراحی زیبایی لثه استفاده میکنند.

این متخصص جراح لثه خوب در تهران،پیوند لثه را از طریق گرفتن نمونه از سقف دندان و کنار قرار دادن آن در لثه ی اطراف دندان انجام میدهد.

بهترین متخصص جراح لثه در تهران با دادن اطلاعات کافی به بیماران بعد از عمل،در خصوص چگونه تمیز نگه داشتن و ضد عفونی کردن دندان ها و لثه ها ،امکان هرگونه عفونت و میکروب را برای لثه و دندان به صفر می رساند و آگاهی های لازم را  به بیمار میدهد.

این متخصص جراح لثه خوب در تهران قبل از عمل جراحی لثه و دندان هارا کاملا تمیز میکند تا عمل به خوبی انجام بگیرد در هنگام عمل هم دندان هارا لایه برداری میکند و باکتری ها را در زیر لثه حذف میکند و اینگونه روند ترمیم لثه را به صد در صد می رساند.

نکته ی مهم در خصوص این جراح لثه این است که ،این متخصص تمامی روش های درمان را با استفاده از  بهترین تجهیزات روز دنیا انجام میدهد و از صفر تا صد مراحل ضد عفونی را انجام میدهد و همچنین علاوه بر لوازم استریل شده مکانی کاملا استاندارد و استریل شده ایی برای درمان بیماران در نظر گرفته است این متخصص با کارنامه ی عالی خود توانسته است بهترین متخصص جراح لثه خوب در تهران قرار گیرد و به نوعی مبتکر جراحی لثه با لیزر در ایران می باشد .

شایان ذکر است جراح لثه در کلینیک ما با درمان های موفقیت آمیز خود هر روزه بر افتخارات و امتیاز خویش افزوده کند.

 

هزینه جراحی لثه با متخصص جراح خوب تهران

 

هزینه جراحی لثه بستگی به میزان و نوع بیماری دارد و اینکه جراح چه روشی را برای درمان به این بیماری اختصاص دهد  و هر روش و هر درمان هزینه مخصوص خود را دارد.اما این متخصص جراح لثه خوب در تهران که جز بهترین جراحان لثه در کشور است،این امکان را به بیمار میدهد که فرد  نازل ترین قیمت را با بهترین امکانات و بالا ترین تجهیزات پرداخت کند.

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*