مراقبت های مهم قبل از دندانپزشکی

جراحی دندان عقل در تهران

مراقبت های مهم قبل از دندانپزشکی

قبل از رفتن به دندانپزشک بهتر است یک سری آمادگی های لازم را پیدا کنید و با مشورت و داشتن اطلاعات کافی اقدام به این امر کنید برای دریافت هر نوع خدماتی بهتر است مراقبت های لازم در زمینه آن اطلاع پیدا کنید

قبل از مراجعه به دندانپزشک به ویژه برای درمان ریشه بهتر است چند نکته را بدانید .

۱٫مراحل درمان کانال ریشه: برای این که انتظارات شما از این عمل برآورده شود، اطلاعات لازم را کسب کنید . برای این کار با پزشک خود صحبت کنید.

۲٫کنترل داروهای مصرفی:به گزارش هلث نیوز در صورتی که دارو مصرف می کنید لازم نیست مصرف آن را متوقف کنید فقط پزشک را در جریان قرار دهید تا کمتر در معرض خطر قرار گیرید.

۳٫آنچه باید قبل از شروع درمان بخورید:به طور معمول شش ساعت قبل از هر نوع عملی، کمی خوراکی سالم میل کنید.

۴٫همکاری با دندانپزشک:این کار یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد .با همکاری کردن، اطمینانی را که به او دارید، نشان می دهید.
۵٫پرونده پزشکی تان را به همراه داشته باشید:اگر به تازگی از دندان عکس گرفته شده است ،این عکس و هر نوع آزمایش مربوط را با خود به همراه داشته باشید تا در صورت نیاز نشان دهید.

۶٫استرس را از خود دور کنید : این عمل پیچیده اما موثر است بنابر این استرس نداشته باشید وخوش‌بین باشید.

۷٫آن چه می توانید پس از عمل بخورید:به توضیحات پزشک عمل کنید.ابتدا می توانید مواد غذایی نرم تری که نیاز چندانی به جویدن ندارد، میل کنید.

۸٫دهان را آرام تمیز کنید: بیشتر پزشکان اجازه مسواک زدن پس از عمل را نمی دهند به جای آن روش های مختلفی برای تمیز کردن دهان توصیه می شود .

برخی از خدمات دندانپزشکی مدرن ما عبارتند از : داندانپزشکی با لیزر ، دندانپزشکی کودکان ، جراحی لثه ، ایمپلنت  ، ارتودنسی ، کامپوزیت دندان ، بیلیچینگ  ، لامینت ونیر ، دندانپزشکی بدون درد و … بروی لینک های می توانید کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر کسب کنید یا می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل کنید تا مشاورین ما به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*