هزینه ارتودنسی چقدر است؟

هزینه ارتودنسی

معمولا ، عزیزانی  که نیاز به ارتودنسی پیدا می کنند  ، در وحله اول  به سراغ  جست و جوی هزینه ارتودنسی می روند وهمینطور دانستن این مسئله که  هزینه  چگونه محاسبه می شود ؟

ما در این مطلب سعی کردیم تا عزیزان را نسبت به جویا شدن این موضوع  مطلع کنیم  و به توضیحاتی راجب چگونگی محاسبه شدن آن  بپردازیم ، با ما همراه باشید .

 

محاسبه هزینه ارتودنسی

 

از مواردی که بر هزینه ارتودنسی  تاثیر گذار می باشد ، لوازم و ابزار لازم ارتودنسی می باشد که بر هزینه ارتودنسی تاثیر بسیاری می گذارد و هر چه قیمت ابزار بالا تر باشد  قیمت انجام  فرد نیز بالاتر خواهد شد  مورد بعدی که مسئله مهمی در خصوص محاسبه قیمت انجام ارتودنسی می باشد ، تفاوت در قیمت ارتودنسی هر شخصی به شخص دیگر به علت  تغییر فرم صورت و فک هر فرد نسبت به فک دیگر می باشد .

از موارد دیگر میتوان به این موضوع اشاره کرد که  ارتودنسی برای بیمار به چه منظور استفاه شده باشد ، در برخی افراد فقط به علت مرتب شدن و جا به جایی دندان ها صورت می گیرد ، اما در برخی به منظور  جراحی و یا تغییر موقعیت استخوان ها  استفاده میشود  بر همین منظور  هزینه انجام  ارتودنسی بر طبق  شرایط آن ، متفاوت محاسبه خواهد شد که این مسئله در هر فردی نسبت به فرد دیگر متفاوت خواهد بود .

مورد بعدی در محاسبه قیمت ارتودنسی ، انتخاب دستگاه می باشد زیرا قیمت ها در  ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی محرک و ارتودنسی نامرئی کاملا متفاوت می باشد .

 

 

هزینه ارتودنسی

 

  موارد موثر بر انجام ارتودنسی

به طور مثال اگر شخصی دارای نا هنجاری های فکی  بوده باشد ، ارتودنسی دندان همراه با درمان نا هنجاری فکی شخص ادغام شود ، بر هزینه ارتودنسی فرد تاثیر بالایی خواهد گذاشت . و همینطور نوع ناهنجاری و میزان ناهنجاری ، مدت زمان مصرفی برای درمان نیز کاملا  تاثیر گذار می باشند .

 

 هزینه ارتودنسی

برای اطلاع از هزینه ارتودنسی برای فرد ، شخص مورد نظر در ابتدا باید متخصص مربوطه را انتخاب کند  زیرا محاسبه ی هزینه هر متخصص نسبت به متخصص دیگر متفاوت می باشد بنابراین قدم اول انتخاب کردن متخصص مربوطه می باشد ، قدم دوم نیز  حضورفرد  در جلسه مشاوره  می باشد تا شخص توسط متخصص معاینه شود و نسبت به شرایط دندانی فکی وصورت شخص و نیاز به جراحی و یا  برطرف کردن ناهنجاری های فکی ، قیمت ارتودنسی شخص بر طبق شرایط مربوط به خود فرد محاسبه گردد.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

 

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*