هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟

دندانپزشک خوب در تهران

ایمپلنت دندان  ، در واقع کاشت دندان می باشد که این کاشت توسط پیچی تیتانیوم جنسی می باشد که از طریق جراحی لثه ، در زیر لثه و داخل استخوان فک قرار می گیرد  و به عنوان ریشه دندان عمل کرده و دندان های جایگزین و تاج ها بر روی آن قرار خواهند گرفت .

ایمپلنت دندان ، روشی معتبر در سر تاسر دنیا برای درمان جای خالی دندان های از دست رفته می باشد و  همه مردمان دنیا از این روش کارآمد و تضمینی برای درمان دندان های خود استفاده خواهند کرد .

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان ، از یک دندان تا چند دندان و یا کل دندان های خالی فرد را پوشش می دهد و دندان ایی زیبا به فرد می بخشد و سبب خواهد شد فرد زیبایی را در چهره خود احساس کند و از داشتن دندان هایی زیبا لذت ببرد و همچنین دیگر بدون محدودیت هر غذایی را بخورد و هیچ مشکلی در هاضمه خود احساس نکند .

ایمپلنت دندان سبب میگردد تا با وجود دندان ها مشکلات تکلم نیز حذف گردند . ایمپلنت دندان موجب تقویت روحیه افراد شده و با دادن ظاهری شیک به فرد ، سبب بالا بردن اعتماد به نفس افراد نیز خواهد شد .

از مزایای دیگر ایمپلنت دندان در دندانپزشکی ، نگهدارندگی او به عنوان نگهدارنده دندان های مصنوعی می باشد که در این روش نیز کاربردی بسیار بالا دارد .

از مسائل مهم ایمپلنت دندان ، هزینه اینمپلنت دندان می باشد که به این موضوع نیز می پردازیم تا انتخاب را برای مراجعین سهولت بخشیم .

 

در کلینیک ما ایمپلنت دندان در یک جلسه  توسط متخصص ایمپلنت انجام می شود که به ایمپلنت دندان بدون جراحی مشهور است زیرا کلیه خدمات دندانپزشکی با لیزر انجام می شود

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا کشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

مزایای  ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان ، از آسیب رسیدن بر دندان های سالم برجامانده جلوگیری  خواهد کرد و همینطور با اجرای ایمپلنت دندان  در داخل فک از آسیب و پوسیدگی استخوان فک که نقشی حیاتی دارد جلوگیری خواهد نمود که از خصوصیات پر رنگ ایمپلنت دندان می باشد .

ایمپلنت دندان ، دهان را تثبیت خواهد نمود و به هیچ وجع مانند دندان مصنوعی عمل نکرده و  ظاهری کاملا طبیعی همانند گذشته به فرد می بخشد و ظاهر را غیر عادی نمیکند . ایمپلنت دندان حس غریب و سنگین به دندان فرد نمی دهد و افراد احساس بدی نخواهند داشت .

اما سوال اصلی که مراجعین و متقاضیان از ایمپلنت دندان دارند این مورد است که هزینه ایمپلنت دندان چگونه است ؟ و میتوان این روش را با توجه هزینه ایمپلنت  پذیرفت یا خیر .

در پاسخ با این سوال باید گفت که با توجه به کیفیت و  صد در صد دائمی و تا آخر عمر بودن ، ایمپلنت دندان باید پاسخ داد که هزینه ایمپلنت کاملا منصافه و  مقرون به صرفه می باشد و درمانی است که هزینه کمی را به خود اختصاص داده و هر فردی میتواند این درمان را برگزیند و از مزایای بسیار این روش بهره مند گردد .

ایمپلنت دندان در یک جلسه

ایمپلنت دندان در یک جلسه

 هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان ، طبق تعداد دندان های خالی و تعداد دندان های ایمپلنت شده محاسبه میگردد و نکته دیگر در هزینه ایمپلنت دندان ، بودن یا نبودن  استخوان فک می باشد و در نبود آن نیاز به پیوند استخوان خواهد بود که هزینه ایمپلنت را بالاتر می برد .

از دیگر موارد مهمی که در هزینه ایمپلنت دخیل می باشد ، متخصص و کلینیک مربوطه می باشد زیرا هزینه های مختلفی را به خود اختصاص می دهند .

بنابراین افراد با مراجعه به متخصص مربوطه بود و معاینه توسط او میتوانند در جلسه مشاوره از هزینه ایمپلنت دندان خود مطلع گردند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا کشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*