هزینه جراحی پریودنتال چقدر می باشد؟

هزینه جراحی پریودنتال

متاستفانه ،  مشکلات لثه موجب آسیب به دندان ها و دهان میشوند  و مشکلاتی مانند ، عفونت لثه اگر درمان نشوند به سایر اجزای لثه سرایت خواهند کرد و در نهایت موجب آسیب به دندان ها میشوند که خوشبختانه  از طریق جراحی لثه تمامی مشکلات لثه قابل درمان ، بیماران می باشد .

در این مطلب  با پریودنتال آشنا خواهیم شد ،  و از هزینه جراحی پریودنتال مطلع خواهیم گشت و به اطلاع بیماران عزیز می رسانیم .

 

جراحی پریودنتال

 

در جراحی لثه ، لثه ی آسیب دیده را برای بیماران ترمیم میکنند و یا اگر بخشی از لثه رشد اضافی کرده باشد  از طریق جراحی پریودنتال ، بدون ایجاد دردی برای بیماران حذف میکنند تا مشکلات ناشی از آن بر طرف گردد ، در برخی موارد نیز ، لثه های افراد تحلیل می روند که موجب بر کنار رفتن از دندان ها خواهند شد و حفظ ریشه ی دندان را از دست میدهد بنابراین موجب ، لق شدن دندان و آسیب های جدی دندانی خواهد شد ، در این زمان با استفاده از جراحی پریودنتال ، پیوند بافت صورت میگردد تا ریشه دندان که تحلیل رفته است به واسطه ی بافت پیوندی ترمیم شود تا بتواند دندان را پوشش دهد و موجب استحکام دندان های بیماران شود .

مورد بعدی که جراحی لثه در آن نقش بسیاری دارد و امروزه مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است ، جراحی زیبایی لثه می باشد ، برخی افراد لبخند لثه ایی دارند یعنی به هنگام خندیدن لثه آن ها به همراه دندان های فرد مشخص میگردد که برای افراد خوشایند نیست و سعی در پوشش این مسئله دارند و گاها موجب پایین آمدن اعتماد به نفس افراد شده است ، خوشبختانه با پیشرفت علم این مشکل قابل درمان  گشته است  و افراد زیادی را به سمت درمان جذب کرده است .

از طریق جراحی زیبایی لثه ، لبخند لثه ایی افراد برطرف میشود  و زیبایی و لبخند جذاب به ان ها هدیه داده میشود .

هر کدام از این موارد گفته شده ، هزینه ی جراحی پریودنتال متفاوتی را  برای بیماران ، به خود اختصاص داده اند .

 

هزینه جراحی پریودنتال

 

روش های جراحی پریودنتال

 

جراحی لثه روش مختلفی دارد که عبارتند از :

لثه برداری

جراحی فلپ لثه

ترمیم پلاستیک لثه

زیبایی لثه

پیوند لثه

که هر کدام درمانی متفاوت و هزینه ایی متفاوت را به خود اختصاص داده اند .

 

هزینه جراحی پریودنتال

 

در جواب به این سوال که هزینه جراحی پریودنتال چقدر است باید پاسخ داد که هزینه جراحی پریودنتال بستگی به نوع بیماری افراد دارد و شدت بیماری نیز در هزینه جراحی پریودنتال بی تاثیر نمی باشد .

هر کدام از  درمان ها یک قیمت را به خود اختصاص داده اند که هزینه ی درمان هر شخص با شخص دیگر متفاوت می باشد و نمی توان ، هزینه دقیقی برای جراحی پریودنتال در نظر گرفت . این اطلاع ، در جلسه ی مشاوره و معاینه ی پیش از درمان توسط جراح عزیز با توجه به شرایط و بیماری ، بیمار محاسبه میشود و به بیمار گفته می شود .

نکته ی دیگری که باید در هزینه جراحی پریودنتال توجه داشت آن است که هزینه جراحی لثه  متفاوت است و بیماران باید توجه داشته باشند که قیمت دقیق را از جراح لثه انتخابی خود ، در خواست کنند  تا آگاهی دقیق را بیابند .

 

مهمترین خدمات کلینیک دندانپزشکی فرایش دندانپزشکی کودکان ، ایمپلنت دندان و … می باشد که همراه با دندانپزشکی با لیزر انجام می شود. از این رو شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*