هزینه عکس opg دندان چقدر است؟

هزینه-عکس-opg-دندان

در این صفحه به  عکس  opgدندان و هزینه عکس  opgدندان می پردازیم و مطالبی را به این منظور به اشتراک باش ما میگذاریم ، لطفا در ادامه مطلب نیز ما را همراهی کنید.

هزینه عکس opg دندان

قبل از توضیح راجب به هزینه عکس opg دندان ابتدا به توضیحاتی در زمینه عکس  opg دندان می پردازیم ، این عکس برای تعیین کردن و مشخص کردن هر گونه مشکلات دهان و دندانی مورد استفاده قرار میگیرد و لازم و ضروری می باشد .

از این طریق تمامی نواحی دندان از همه زوایا مورد برسی قرار میگیرد اعم از پوسیدگی های بسیار ریز لای ندانی تا مشکلات جدی تر و بزرگتر.

از این طریق عکسا با کیفیت بسیار بالاتر و اما حجم پایین تری زخیره خواهند شد.

عکس برداری  عکس  opg دندان از طریق اشعه ایکس می باشد و از طریق مواد شیمایی عکس ها را ظاهر نخواهد کرد ، این عکس ها سه بعدی بوده و کیفیت رنگ و خود عکس بسیار بالا می باشد.

این روش برای عکس برداری نیاز به جاگذاری یک سنسور داخل دندان دارد و سپس عکس برداری صورت میگیرد.

نکته ایی که راجب عکس  opgدندان وجود دارد این است که مقدار اشعه ایکس موجود در این روش بسیار اندک بوده  و هیچگونه مشکل و عوارضی به همراه خود ندارد و برای حفاظت و مراقبت بیتر قبل از عکس برداری از لباس محافظ سربند و گردنبدی استفاده خواهد شد  تا هیچگونه مشکلی برای افراد به وجود نیارد و ریسک خطر را به صفر برساند  به همین دلیل کودکان و  خانم های باردار نیز می توانند از این روش استفاده کنند و استفاده ازعکس های قدیمی و بی کیفیت را کنار بگذارند.

 هزینه عکس  opgدندان

هزینه عکس رادیولوژی  در هر فردی متغیر نمی باشد و تنها تفاوت و تغییر هزینه بسته به نوع کلینیک دارد که آن هم تفاوت چندانی باهم ندارد و هزینه دقیق  بسته به مصوبه دارد و افراد برای اطلاع دقیق از هزینه باید به کلینیک مورد نظر خود رجوع کرده و از هزینه اطلاع  پیدا کنند.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02188629607 و 02188629613 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*