هزینه عکس opg دندان چقدر است؟

هزینه عکس opg

در این صفحه به  عکس  opgدندان و هزینه عکس  opgدندان می پردازیم و مطالبی را به این منظور به اشتراک باش ما میگذاریم ، لطفا در ادامه مطلب نیز ما را همراهی کنید .

 

هزینه عکس opg دندان

 

قبل از توضیح راجب به هزینه عکس opg دندان ابتدا به توضیحاتی در زمینه عکس  opg دندان می پردازیم ، این عکس برای تعیین کردن و مشخص کردن هر گونه مشکلات دهان و دندانی مورد استفاده قرار میگیرد و لازم و ضروری می باشد .

از این طریق تمامی نواحی دندان از همه زوایا مورد برسی قرار میگیرد اعم از پوسیدگی های بسیار ریز لای ندانی تا مشکلات جدی تر و بزرگتر .

از این طریق عکسا با کیفیت بسیار بالاتر و اما حجم پایین تری زخیره خواهند شد .

 

هزینه عکس opg

 

عکس برداری  عکس  opgدندان از طریق اشعه ایکس می باشد و از طریق مواد شیمایی عکس ها را ظاهر نخواهد کرد ، این عکس ها سه بعدی بوده و کیفیت رنگ و خود عکس بسیار بالا می باشد .

این روش برای عکس برداری نیاز به جاگذاری یک سنسور داخل دندان دارد و سپس عکس برداری صورت میگیرد .

نکته ایی که راجب عکس  opgدندان وجود دارد این است که مقدار اشعه ایکس موجود در این روش بسیار اندک بوده  و هیچگونه مشکل و عوارضی به همراه خود ندارد و برای حفاظت و مراقبت بیتر قبل از عکس برداری از لباس محافظ سربند و گردنبدی استفاده خواهد شد  تا هیچگونه مشکلی برای افراد به وجود نیارد و ریسک خطر را به صفر برساند  به همین دلیل کودکان و  خانم های باردار نیز می توانند از این روش استفاده کنند و استفاده ازعکس های قدیمی و بی کیفیت را کنار بگذارند .

 

 هزینه عکس  opgدندان

 

هزینه عکس رادیولوژی  در هر فردی متغیر نمی باشد و تنها تفاوت و تغییر هزینه بسته به نوع کلینیک دارد که آن هم تفاوت چندانی باهم ندارد و هزینه دقیق  بسته به مصوبه دارد و افراد برای اطلاع دقیق از هزینه باید به کلینیک مورد نظر خود رجوع کرده و از هزینه اطلاع  پیدا کنند .

 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*