همه چیز در مورد لومینیرز دندان ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷

لومینیرز دندان

با پیشرفت علم پزشکی در دندانپزشکی زیبایی  و به وجود آمدن روش های متعدد زیبایی در جهت زیبایی دندان ها و اصلاح خط لبخند   روش دیگری نیز به وجود آمد که لومینیرز دندان نام دارد ،  این روش آخرین نوع روکش ونیر می باشد که درمان فاصله دندانی و اصلاح فرسوده بودن ، تراشیده بودن ، کج بودن دندان ها را بر عهده دارد .

در متن زیر به توضیحات مختصری راجب به  لومینیرز دندان خواهیم پرداخت ، همراه ما باشید .

 

لومینیرز دندان

ساختار این روش ، پوسته ی نازک پرسلاین می باشد که شبیه به روکش ونیر بوده و بر سطوح خارجی دندان ها قرار میگیرد ، همانطور که گفته شد لومینیرز دندان روش کامل شده ی روش های ما قبل خود می باشد بنابراین برای قرار گرفتن بر سطح دندان مانند روکش وینر و روش لمینت نیازی به برداشتن سطح دندان توسط متخصص نمی باشد و به دندان اصلی فرد هیچگونه تراش و آسیبی وارد نمی شود .

این روش این نوید را به افرادی که در دندان های خود دچار فرسودگی ، آسیب ، تراشیدگی و همچنین تغییر رنگ شده اند می دهد که با استفاده از این روش زیبایی دندان های خود را با نتیجه ایی دائمی به دست آورند و از داشتن  دندان هایی  زیبا در کنار ظاهری آراسته لذت ببرند .

 

شما عزیزان میتوانید جهت انجام لومینیرز دندان ، دندانپزشکی با لیزر و دندانپزشکی بدون درد میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

 

 چگونگی انجام لومینیرز دندان

با معاینه فرد توسط متخصص دندانپزشک خوب در تهران انجام می شود  و چگونگی نوع و ساختار دندان فرد ، قالب لومینیرز با توجه به ساختار نوع ندان و دهان فرد تهیه می شود و سپس سطح دندان شخص توسط متخصص آماده  لومینیرز دندان خواهد شد بدون اینکه هیچگونه خراش و آسیبی بر سطح اصلی دندان وارد شود. این روش بدون هیچگونه آسیبی زیبایی را به دندان های افراد هدیه می دهد و روشی تضمینی در علم زیبایی  دندانپزشکی به شمار می رود .

 

 

لومینیرز دندان

 

 

خصوصیات ، روش لومینیرز دندان

این روش معمولا به ۲ جلسه برای درمان احتیاج دارد که وقت بسیار مناسبی را به خود اختصاص داده است از جمله اینکه این روش جزء درمان های بدون درد قرار گرفته است و افراد در طول درمان هیچگونه دردی را متحمل نخواهند شد ، از نکات مهم در لومینیرز دندان آسیب نرساندن این روش به ساختار طبیعی دندان می باشد که افراد با استفاده از این روش  دندان های طبیعی خود را حفظ خواهند نمود ، این روش کامل و تضمینی ، به طور کل ظاهری طبیعی را برای دندان در بردارد که اجازه تشخیص را به هیچ فردی نخواهد داد بنابراین جلوه ایی طبیعی و زیبا را برای دندان افراد می آفریند ، این روش ، کاملا دائمی بوده و به شدت مستحکم در برابر شرایط می باشد و مقاومت بالایی دارد .

 

همچنین لومینیرز دندان قابلیت مقاوم سازی دندان ها را بر عهده دارد که علاوه بر زیبایی بخشی به آن ها ، آن ها را از خطر فرسودگی و پوسیدگی نیز در امان می دارد .

نکته ی قابل تامل این روش آن است که  هزینه ی این روش با توجه به مزایای خاص خود و تکامل یافته بودن آن ، هزینه ایی کاملا منصافه و مقرون به صرفه را به خود اختصاص داده است و از این رو مورد رضایت همگان قرار گرفته است .

 

شما عزیزان میتوانید جهت انجام لومینیرز دندان ، لمینت دندان و کامپوزیت دندان میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۰۷ و ۰۲۱۸۸۶۲۹۶۱۳ تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

 

0 نظر

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*